• EEC 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boekhoven, EricOverige stafTeammanager
    Hilbrands, Gert-JanOverige stafTeammanager
    Huijben, JasperOverige stafTeammanager
    Scholtmeijer, HTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Scholtmeijer, HOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Addink, JulianTeamspeler
    Beerman, JesperTeamspeler
    Berghuis, MickTeamspeler
    Bouius, RutgerTeamspeler
    Hateren, Albo vanTeamspeler
    Hilbrands, Gert-JanTeamspeler
    Hofman, LuukTeamspeler
    Holstege, RobinTeamspeler
    Horring, LarsTeamspeler
    Huizing, ErwinTeamspeler
    Kessel, Teun vanTeamspeler
    Leffers, AndréTeamspeler
    Oldenburger, RonaldTeamspeler
    Ottens, StefanTeamspeler
    Roosjen, RaimonTeamspeler
    Scheper, StefanTeamspeler
    Scholten, JesperTeamspeler
    Stavast, ErikTeamspeler
    Venema, FrankTeamspeler
    Venema, RichardTeamspeler
    Vos, MarkTeamspeler
    Vries, Bas DeTeamspeler
    Wanders, ErikTeamspeler
    Wanders, MarkTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 10:00Sellingen 2 - EEC 2Sportpark v.v. Sellingen
    11 dec. 10:00EEC 2 - De Treffer '16 2Sportpark De Dillen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden EEC 2 ( 5e klasse 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Ter Apel '96 3650137102715
    2Buinen 265011741315
    3Westerwolde 36411134913
    4SPW 274121914513
    5HOVC 444003392412
    6Sellingen 273131817110
    7Bareveld 25221259168
    8272051124-136
    9SPW 372051735-186
    10Gieterveen 241211315-25
    11Buinen 37016131-301
    12De Treffer '16 26006537-320

    Poulestanden EEC 2 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 38 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    123300100109
    2GKC 231027703
    3SPW 3310247-33
    4Buinen 3310229-73

    Poulestanden EEC 2 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sellingen 31100140143
    2MOVV 21100120123
    3HODO 511009093
    4SC Boornbergum'80 1 Zo11007073
    5v.v. Dronrijp 211007073
    6LTC 911007163
    7Roswinkel Sp. 211008353
    8Buinen 211006243
    9Westerwolde 311005143
    10Zevenhuizen 311005233
    11LSC 1890 811004133
    12Noordster 411004133
    13EHS'85 311003033
    14Zandhuizen 211003033
    15ZNC 2 (zo)11003033
    16Blauw Rood 2JM11005323
    17IJhorst 211003123
    18HOVC 711002023
    19Noord Veluwe Boys 211004313
    20Pekelder Boys 211002113
    21Drieborg 211003303
    22Gomos 411003303
    23SC Emmeloord 800000000
    24Friesland 500000000
    25Read Swart 300000000
    26GRC Groningen 510013300
    27Witteveense Boys'87 210013300
    28DVC Dedemsvaart 3100134-10
    29Zuidhorn 2100112-10
    30FC Fochteloo 2100135-20
    31DVC Dedemsvaart 2100113-20
    32vv Steenwijk 3100102-20
    33Bareveld 2100125-30
    34Langezwaag 2100114-30
    35Siddeburen 3100114-30
    36v.v. Diever-Wapse 3100103-30
    37SC Emmeloord 6100103-30
    38Oosterparkers 2100103-30
    39HSC 2100126-40
    40Beilen 5100115-40
    41SC Erica 4100138-50
    42Hoogezand 4100117-60
    43FVC 2100107-70
    44Irnsum 2100107-70
    45SC Emmeloord 5100109-90
    46Helpman 51001012-120
    4721001014-140